وبینار توسعه ویژگی‌های رهبری برای مدیران

زمان برگزاری رویداد: سه‌شنبه 27 آبان
ساعت: 16 تا 18

برگزار کننده

حامیان معنوی

شماره تماس

اطلاعات وبینار

درباره سخنران

دکتر زاهد شیخ‌الاسلامی مدرس سازمان مدیریت صنعتی در زمینه رهبری، خلاقیت و نوآوری در سازمان‌هاست. او مترجم کتاب‌های “خودفریبی”، “فراتر از خود” و آشنایی با تفکر سیستمی” و نویسنده کتاب “مبانی رهبری برای مدیران” (در دست تدوین) است. در ده سال گذشته، به شرکت‌های متعددی در سراسر کشور در زمینه بهبود عملکرد سازمانی و توسعه مدیران مشاوره داده و دوره‌ها و کارگاه‌های زیادی را در حوزه رهبری برگزار کرده است.
پیش از این، ایشان مدیر انستیتو آموزش‌های پروژه‌ای در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در آمریکا بوده‌اند و به‌مدت 20 سال به‌عنوان بنیان‌گذار و یا مدیر ارشد در حوزه‌های توسعه کسب‌وکار و استراتژی در شرکت‌های بزرگ در آمریکا فعال بوده است.

دکتر شیخ‌الاسلامی کاندیدای دکترای علوم اجتماعی و مطالعات سیاسی از موسسه Worcester Polytechnic آمریکا و دارای دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه‌ ایالتی آیوا و فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد.
علاقه اصلی ایشان آموزش و مشاوره در زمینه‌های رهبری و نوآوری سازمانی است.

درباره وبینار

در شرایط به شدت متغیر امروز، رهبران موثر نقش محوری در پیشبرد اهداف سازمان دارند. چنین رهبرانی می‌توانند چالش‌های مختلف و موانع حرکت سازمان را به درستی شناسائی کرده و با بسیج همه امکانات سازمان بر این چالش‌ها غلبه یابند. توانائی مدیران در خلق و تحقق یک آینده مطلوب علاوه بر دانش، مهارت و تجربه نیاز به نوع خاصی از “بودن” دارد که منجر به جلب اعتماد کارکنان به رهبران سازمان و خلق تعهد نسبت به اهداف آن می‌شود.

در این وبینار یک مدل متفاوت و قدرتمند بومی برای شناخت و اعمال موثر رهبری برای مدیران ارائه می‌شود. با درک ابعاد این مدل، مدیران قادر خواهند بود که با تقویت تدریجی عنصر رهبری در خود و اطرافیان شان اثر بخشی فعالیت های مدیریتی خود را چند برابر کنند. این مدل ارتباط تنگاتنگ بین ویژگی‌های رهبری در مدیران و عملکرد سازمان را نشان می‌دهد. مسیر شناخت و تقویت این ویژگی‌ها در دوره پیش‌رو توضیح داده می‌شود تا شرکت‌کنندگان تصویر روشنی از مزایای این دوره منحصر به فرد بدست آورند.